VšĮ "Perkūnkiemio bendruomenė" - Perkūnkiemio bendruomenės svetainė


Naujienų pranešimas: VšĮ "Perkūnkiemio bendruomenė"
(Rubrika: Perkūnkiemis)
Paskelbė admin
2012 04 06

Šiandien, 2012 04 06 Juridinių asmenų registre oficialiai įregistruota VšĮ "Perkūnkiemio bendruomenė". VšĮ, kaip ne pelno siekiančios organizacijos tikslas - tenkinti viešuosius interesus. Mūsų bendruomenės tikslai (įrašyti įstatuose, kuriuos netrukus paskelbsime pilna apimtimi):

2.1. Pagalba Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojams ginant savo interesus valstybės valdžios ir savivaldos institucijose.
2.2. Stebėjimas, kaip Vilniaus miesto Savivaldybė ir jai pavaldžios institucijos laikosi ekonominių ir socialinių įstatymų, susitarimų; pastabų dėl pažeidimų ir pasiūlymų kaip jų išvengti teikimas.
2.3. Prevencijos priemonių (švietėjiškų, informacinių, mokomųjų ir panašiai) kūrimas ir įgyvendinimas siekiant išvengti Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojų interesų ar teisėtų lūkesčių pažeidimų.
2.4. Organizuoti Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojų švietimą teisės, ekonominiais, profesiniais, darbo ir kitais aktualiais klausimais.
2.5. Palaikyti ryšius su Lietuvos Respublikos ir kitų valstybių veikiančiomis profesinėmis sąjungomis, viešosiomis įstaigomis, organizacijomis, bendruomenėmis, asociacijomis ir kt.
2.6. Organizuoti Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojų poilsį bei laisvalaikį.
2.7. Viešinti Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojams aktualią informaciją.
2.8. Įgyvendinti kitus tikslus, kurie neatsiejami nuo 2.1. – 2.8. punktuose nurodytų tikslų.


Ši naujiena yra iš svetainės Perkūnkiemio bendruomenės svetainė
( http://perkunkiemis.com/news.php?extend.125 )