Naujienos iš savivaldybės - pasirodo, pas mus viskas GERAI - Perkūnkiemio bendruomenės svetainė


Naujienų pranešimas: Naujienos iš savivaldybės - pasirodo, pas mus viskas GERAI
(Rubrika: Perkūnkiemis)
Paskelbė admin
2012 03 21

Vakar Savivaldybėje vyko Paslaugų ir miesto ūkio komiteto posėdis, kurio metu buvo svarstytas klausimas dėl viešojo susisiekimo Perkūnkiemyje. Į posėdį Perkūnkiemio atstovą pasikvietė miesto tarybos narys V.Benkunskas.
Susirinkimo metu komiteto pirmininkui Algimantui Vakarinui viešai perduoti gyventojų parašai. „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius Gintaras Nakutis komiteto nariams pranešė, kad susisiekimo situacija yra nuolat gerinama, ir pratęsus 52A maršrutą situacija yra netgi gera, o gyventojai jam skambina ir dėkoja, kad jiems toks buvusios problemos sprendimas tinka. Jokių kitų sprendimų nepasiūlyta. Tarandėje situacija irgi yra pakankamai gera, nebent "gyventojai nori, kad autobusas važinėtų po Tarandę ir juos kiekvieną surinktų".
Kad susisiekimas Perkūnkiemyje dar labiau pagerėtų, miesto ūkio ir transporto departamento vadovai pažadėjo, ir tai buvo užprotokoluota, kad "kai tik leis oro sąlygos, bus pabaigta Perkūnkiemio gatvė ir įrengtas šaligatvis, kas leis Perkūnkiemio gatve važiuoti viešajam transportui".


Ši naujiena yra iš svetainės Perkūnkiemio bendruomenės svetainė
( http://perkunkiemis.com/news.php?extend.124 )