Perkūnkiemio namai galimai netinkami naudoti - Perkūnkiemio bendruomenės svetainė
Perkunkiemis


Perkūnkiemio namai galimai netinkami naudoti


2008 11 06

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos oficialiu raštu informavo, kad nors Perkūnkiemio rajono namai ir pripažįstami tinkamais naudoti ("priduoti" valstybinei komisijai), tačiau inžineriniai statiniai bei susisiekimo komunikacijų statiniai - ne. Kyla logiškas klausimas, kaip galima naudoti namus ir butus, jei vandentiekis, kanalizacija ir kiti inžineriniai dalykai nėra priduoti, gali būti netinkamai pastatyti, netinkamos kokybės?

Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros departamento direktoriui Aurelijui Kuisiui tai nekliūna. Nors gyventojams reikalaujant Ranga visdėlto 'pridavė" namus ir taip apramino aistras, tačiau tokio skuboto "pridavimo" teisėtumas ginčytinas.

Kaip ir p.Kuisio reputacija. Ištrauka iš žurnalo "Veidas" publikacijos:
"Buvęs bendrovių "Langų gausa" ir "Verkių statyba" vienas vadovų ir savininkų A.Kuisys per prezidento rinkimus R.Paksą parėmė 250 tūkst. Lt. Spalį vykusiame konkurse strateginėms pareigoms Vilniaus apskrities viršininko administracijoje užimti jis iš trijų kandidatų įvertintas geriausiai. <...>
Jam jokių įtarimų nesukėlė ir A.Kuisio neskaidri veikla versle, apie kurią rašė žiniasklaida. Šis verslininkas klastojo dokumentus, sukčiavo, apgaudinėjo žmones. Kaip rašė mūsų savaitraštis, UAB "Langų gausa" kartu su sena savo partnere UAB "Imlina", vadovaujama Gintaro Rinkevičiaus, įsivėlė į didžiulę langų aferą. UAB "Langų gausa" bendrovės "Imlina" pastatytame dvylikos butų name Tuskulėnų gatvėje įstatė gyvenamiesiems namams netinkamus langus. Taip nustatė Vilniaus apygardos ir Lietuvos apeliacinis teismas. A.Kuisio ir G.Rinkevičiaus bendrovės gyventojams žalos padarė už maždaug 80 tūkst. Lt.
<...>
Galiausiai paaiškėjo, jog "Langų gausa" verčiasi nelegalia veikla, nes gamina langus, kurių gaminti jai niekas nedavė leidimo. A.Kuisys Apygardos teisme prisipažino suklastojęs UAB "Langų gausa" išduotą kokybės pažymėjimą."

visas straipsnis - nuoroda >>

A.Kuisio vadovaujamo departamento veikla užkliuvo ir seimo kontrolieriams. 2008 spalį Seimo kontrolierė Virginija Pilipavičienė organizavo susitikimą su Vilniaus apskrities viršininko administracijos pareigūnais, kuriame bus aptariami statybų valstybinės priežiūros klausimai.
Pokalbyje dalyvavo Vilniaus apskrities viršininkas Alfonsas Macaitis, Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros departamento direktorius Aurelijus Kuisys ir kiti atsakingi pareigūnai. Šio susitikimo tikslas – apibendrinti Seimo kontrolierės V. Pilipavičienės ištirtus skundus dėl Vilniaus apskrities viršininko administracijos pareigūnų veiksmų (neveikimo) statybų valstybinės priežiūros srityje bei aptarti Seimo kontrolierės pateiktų rekomendacijų įgyvendinimo eigą bei rezultatus.
Atgal į rubrikų apžvalgą   Atgal į naujienų apžvalga

Paremk svetainę!


Fotoalbume
Komentarai


Apklausa