Naujienos - Perkūnkiemio bendruomenės svetainė
Perkunkiemis
Naujausi pranešimai forume


Sportuokite kieme


2014 05 23


thumb_treniruokliai.png Didžiausiuose Perkūnkiemio kiemuose įrengti trys skirtingi treniruokliai. Kuriuose? Pasivaikščiokite - tikrai juos rasite.  Kitais metais, jei tik surinksime pakankamai paramos, įrengsime dar. Naudokite, tausokite, bendraukite su kaimynais.
 
Skirk 2% SAVO aplinkai


2014 03 19


Mieli kaimynai,
 
VšĮ "Perkūnkiemio bendruomenė" pradeda trečiuosius gyvavimo metus. Iš pirmųjų metų paramos nupirkome per 70 tujų, tvoros kuoliukų ir tinklo, kuriuos per "Darom" gyventojai panaudojo keturiolikos Perkūnkiemio namų kiemuose. Tam panaudota beveik 2300 lt iš surinktų 3500 lt. Primename, kad VšĮ neturi nei vieno darbuotojo ir parama naudojama išskirtinai tik tiesiogiai Perkūnkiemio gerovei (na, neskaitant 24 lt, kuriuos pasiima bankas už sąskaitos aptarnavimą).
Pernykštę paramą - apie 4500 lt ir pirmųjų metų likutį balsavime nuspręsta skirti lauko treniruokliams įrengti. Už šią sumą netrukus tikimės įrengti tris įrenginius trijuose didžiausiuose Perkūnkiemio kiemuose.
 
Tikime, kad gera pradžia - pusė darbo, ir prie jau tradiciškai ~30 bendruomenės rėmėjų prisijungs ir šimtai kitų čia gyvenančiųjų. Prisidėkite prie savo aplinkos gerinimo - paramą skirkite VšĮ "Perkūnkiemio bendruomenė", kodas 302759725. Detaliau ir visa instrukcija - čia
DĖMESIO - Perkūnkiemio gatvės valymas


2013 09 20


INFORMUOJAME, KAD Š.M. RUGSĖJO 28 D. 13 VAL. (esant sausoms oro sąlygoms) PLANUOJAMAS PAGRINDINĖS, PERKŪNKIEMIO GATVĖS VALYMAS. PRAŠOME PATRAUKTI AUTOMOBILIUS NUO KELIO IR JO PRIEIGŲ, KITU ATVEJU BŪSIME PRIVERSTI KREIPTIS Į POLICIJOS PAREIGŪNUS DĖL PRIVERSTINIO AUTOMOBILŲ NUTRAUKIMO.
Prasideda 2% rinkimo vajus


2013 03 19


Mieli kaimynai,
 
pernai vasaros pradžioje įkurtai VšĮ "Perkūnkiemio bendruomenė" per paskutinę likusią deklaravimo savaitę spėjome surinkti beveik 3500 litų, kuriuos VMI į sąskaitą pervedė spalio mėnesį. Apklausoje, kaip panaudoti šiuos pinigus, dauguma nusprendė, jog juos reikia skirti sporto aikštelei arba medeliams. Dėl abiejų galimybių vyksta bendras derinimo darbas su NPC. Iš surinktos paramos iki šiol pinigų nebuvo panaudota nei lito. Laukiame pavasario, kada galima bus skirti juos arba vienam, arba kitam projektui.
 
Šiais metais tikiuosi, kad pradėję anksčiau, surinksime dar daugiau lėšų, už kurias kitais metais galima bus nuveikti kažką reikšmingo. Jei norite, kad Jūs patys galėtumėte panaudoti savo 2%, paramą skirkite VšĮ "Perkūnkiemio bendruomenė", kodas 302759725. Detaliau ir visa instrukcija - čia
Mums jau 5! Dėkui visiems, kad esate!


2013 01 02


Kaimynai, draugai, forumiečiai - mūsų kvartalo svetainei jau penkeri!
 
2007 gruodį įkurta svetainė turi daugiau nei 1600 registruotų narių, jie parašė beveik 50 000 temų forume, daugiau nei 1300 komentarų, 700 "sakyklos" pranešimų, daugiau nei 500 draugų "Facebook" tinkle. Rengėme "kaimynų dienas", propagavome "Darom" akcijas, Kalėdų šventes, ne kartą kreipėmės į miesto valdžią, namus administruojančias bendroves, L.Pinkevičių ir kitus mūsų kvartalo draugus ar nedraugus.
 
[ toliau >> ]Eiti į puslapį  1 [2] 3 ... 16 17 18

Paremk svetainę!


Fotoalbume
Komentarai


Apklausa