Naujienos - Perkūnkiemio bendruomenės svetainė
Perkunkiemis
Naujausi pranešimai forume


Susisiekimo ministras reiškia susirūpinimą mūsų susisiekimu


2012 03 13

Šiandien gavome Susisiekimo ministerijos rašto Savivaldybei kopiją, kuriuo Susisiekimo ministras reiškia susirūpinimą susisiekimo situacija Perkūnkiemyje ir ragina Savivaldybę atsižvelgti į mūsų interesus.

www.perkunkiemis.com/files/public/masiulis.pdf
Jau renkami parašai dėl susisiekimo


2012 03 07

Sveiki, mieli kaimynai.

Kviečiu visus atsispausdinti prisegtąjį dokumentą ir paprašyti bent savo laiptinės gyventojų pasirašyti po reikalavimu atkurti tiesioginį susisiekimą iš Perkūnkiemio. Parašų rinkimo lapai taip pat palikti ir Parduotuvėje (P11) bei Gėlių Pievoje (P13) - ten galima nueiti ir pasirašyti.

Dėl nelabai didelio aktyvumo parašų rinkimas pratęsiamas iki antradienio, kovo 13d. Tikslas - surinkti bent 500 parašų. Sekmadienį ryte turėjome ~300. Surinktų parašų lapus, jei rinksite savo laiptinėje, prašau palikti parduotuvėje arba Gėlių pievoje, arba užnešti man į pašto dėžutę arba paduoti asmeniškai (kontaktai PM)

Parašų rinkimo lapas - http://www.perkunkiemis.com/files/public/parasams.pdf

Skelbimas kabinti laiptinėje - http://www.perkunkiemis.com/files/public/laiptine.pdf
Paprotinkime Abonentą (dėl mikriukų)


2012 02 29

Na ką, panašu Maskvos-Vasiukų ir kitų "genialių" idėjų autoriui Merui Zuokui neužteko nuovokos atšaukti nesamoningą sprendimą dėl mūsų maršrutinių autobusiukų maršrutų panaikinimo. Mieli kaimynai, manau reikėtų raštu kreiptis į miesto valdininkus, galbūt koks piketukas prie savivaldybės stiklainio nepakenktų? Ką manot?
Perkūnkiemio bendruomenė - už ar prieš?


2012 02 20

Mieli kaimynai,

svarstoma galimybė (ar greičiau poreikis) Perkūnkiemio interesams ginti ir gerbūviui gerinti steigti oficialų statusą turinčia Bendruomenę (visuomeninę organizaciją, VŠĮ, asociaciją ar kitos juridinės formos - dar neaišku). Kadangi kvartalas nemažas ir turintis savo specifiką bei problematiką, kuri skiriasi nuo Pašilaičių ar kitų aplinkinių mikrorajonų, galvojame, kad jis turėtų reikalauti papildomo dėmesio tiek iš miesto valdžios, tiek ir iš jame dirbančių įmonių (pvz. pastatų priežiūros).

Ką apie tai manote? Ar verta, ar reikia gaišti laiką ir imtis tokios veiklos? Komentuokite komentaruose.
Kalėdų eglutė Perkūnkiemyje 12.10 12:00


2011 12 05

Daugiabučius namus administruojančios įmonės, prisidedančios prie iniciatyvos „Mūsų kiemas“, vilniečiams padovanos net 10 Kalėdų eglučių ir surengs jų įžiebimo šventes. Kalėdinės eglutės šiemet sužibs Sostinės Lazdynų, Vilkpėdės, Viršuliškių, Karoliniškių, Pašilaišių, Antakalnio, Žirmūnų, Šnipišpių, Perkūnkiemio ir Bajorų kalvų kvartaluose.
Mums Nacionalinės pastatų administratorių asociacijos nariai - mūsų administratoriai eglutę dovanos gruodžio 10 d. (šeštadienį), Perkūnkiemio g. 8, 12 val.
Eiti į puslapį  1 2 3 [4] 5 ... 16 17 18

Paremk svetainę!


Fotoalbume
Komentarai


Apklausa