Naujienos - Perkūnkiemio bendruomenės svetainė
Perkunkiemis
Naujausi pranešimai forume


Eglės įžiebimo šventės akimirkos


2012 12 16

npc.gif
Susitikimas su Meru Zuoku


2012 10 02

zuokasKaimynai, turime kvietimą iš mero Zuoko komandos susitikti ir pasikalbėti apie Perkūnkiemio problemas - gatvę, darželį, transportą. Siūlomas laikas - šeštadienis, 10.06, 10 val. ryte, LivIN restorane. Laukiami VISI, kuriems RŪPI. Kam rūpi, pasisakykite komentare po žinute.

Primename, kad iki šiol iš miesto valdžios sulaukėme tokių sprendimų / darbų:
[ toliau >> ]VšĮ "Perkūnkiemio bendruomenė"


2012 04 06

Šiandien, 2012 04 06 Juridinių asmenų registre oficialiai įregistruota VšĮ "Perkūnkiemio bendruomenė". VšĮ, kaip ne pelno siekiančios organizacijos tikslas - tenkinti viešuosius interesus. Mūsų bendruomenės tikslai (įrašyti įstatuose, kuriuos netrukus paskelbsime pilna apimtimi):

2.1. Pagalba Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojams ginant savo interesus valstybės valdžios ir savivaldos institucijose.
2.2. Stebėjimas, kaip Vilniaus miesto Savivaldybė ir jai pavaldžios institucijos laikosi ekonominių ir socialinių įstatymų, susitarimų; pastabų dėl pažeidimų ir pasiūlymų kaip jų išvengti teikimas.
2.3. Prevencijos priemonių (švietėjiškų, informacinių, mokomųjų ir panašiai) kūrimas ir įgyvendinimas siekiant išvengti Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojų interesų ar teisėtų lūkesčių pažeidimų.
2.4. Organizuoti Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojų švietimą teisės, ekonominiais, profesiniais, darbo ir kitais aktualiais klausimais.
2.5. Palaikyti ryšius su Lietuvos Respublikos ir kitų valstybių veikiančiomis profesinėmis sąjungomis, viešosiomis įstaigomis, organizacijomis, bendruomenėmis, asociacijomis ir kt.
2.6. Organizuoti Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojų poilsį bei laisvalaikį.
2.7. Viešinti Perkūnkiemio, Girulių, Pavilnionių ir Eitminų gatvių gyventojams aktualią informaciją.
2.8. Įgyvendinti kitus tikslus, kurie neatsiejami nuo 2.1. – 2.8. punktuose nurodytų tikslų.
Naujienos iš savivaldybės - pasirodo, pas mus viskas GERAI


2012 03 21

Vakar Savivaldybėje vyko Paslaugų ir miesto ūkio komiteto posėdis, kurio metu buvo svarstytas klausimas dėl viešojo susisiekimo Perkūnkiemyje. Į posėdį Perkūnkiemio atstovą pasikvietė miesto tarybos narys V.Benkunskas.
Susirinkimo metu komiteto pirmininkui Algimantui Vakarinui viešai perduoti gyventojų parašai. „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius Gintaras Nakutis komiteto nariams pranešė, kad susisiekimo situacija yra nuolat gerinama, ir pratęsus 52A maršrutą situacija yra netgi gera, o gyventojai jam skambina ir dėkoja, kad jiems toks buvusios problemos sprendimas tinka. Jokių kitų sprendimų nepasiūlyta. Tarandėje situacija irgi yra pakankamai gera, nebent "gyventojai nori, kad autobusas važinėtų po Tarandę ir juos kiekvieną surinktų".
Kad susisiekimas Perkūnkiemyje dar labiau pagerėtų, miesto ūkio ir transporto departamento vadovai pažadėjo, ir tai buvo užprotokoluota, kad "kai tik leis oro sąlygos, bus pabaigta Perkūnkiemio gatvė ir įrengtas šaligatvis, kas leis Perkūnkiemio gatve važiuoti viešajam transportui".
Perkūnkiemio asociacija / VŠI


2012 03 21

Mieli kaimynai,

Po vakarykšio apsilankymo savivaldybėje ir eilinio klausimo "o kas jūs toks?" nuspręsta steigti juridinį vienetą, kuris turėtų daugiau svorio gindamas Perkūnkiemio interesus. Bus steigiama asociacija arba VŠI, šiuo metu derinamos detalės su steigimo ir buhalterinės apskaitos po to paslaugas teikiančia įmone dėl kainos. Per dvi savaites dokumentai bus sutvarkyti, taip pat ir paramos gavėjo statusas. Realiai be surinktos paramos nelabai būtų galima parodyti, kad organizacija kažką veikia, todėl po kažkiek laiko, nerodant veiklos, smuktų pasitikėjimas ja bei jos žinomumas.

Jei savo 2% paramos norėtumėte SKIRTI SAVO APLINKAI gerinti, palūkėkite šias dvi savaites ir galėsite paramą skirti asociacijai (arba VŠI) "Perkūnkiemio bendruomenė".

Tie, kurie galėtų ir ketina tai padaryti, pakomentuokite žemiau. Tie, kurie turi abejonių irgi jai išsakykite.
Eiti į puslapį  1 2 [3] 4 ... 16 17 18

Paremk svetainę!


Fotoalbume
Komentarai


Apklausa