Naujienos / Komentarai / Socialiniai butai Perkūnkiemyje !!! Derybos jau vyksta!!! - Perkūnkiemio bendruomenės svetainė
Perkunkiemis


Socialiniai butai Perkūnkiemyje !!! Derybos jau vyksta!!!


2009 04 15

Savivaldybė JAU DERASI su Lietuvos Neilnojamojo Turto Asociacija dėl butų pirkimo išsimokėtinai (per 10 metų) socialinio buto programai Perkūnkiemio ir gretimose gatvėse. Kol kas tik nesutarta dėl kainos - statytojai nori 3500 lt už kvadratinį metrą, savivaldybė norėtų mokėti ik 3000. Pigiausiai Aruodas.lt neįrengtas kvadratas kainuoja 2800.

Negana to, kad bus pažeisti čia jau gyvenančių žmonių teisėti lūkesčiai (Perkūnkiemis reklamuotas kaip "prestižinis kvartalas"), dar norima ir pasipelnyti iš valstybės, nes 3500 buvo normali pardavimo kaina "iš gatvės", su statytojų viršpelniais ir t.t. Negana to, kvartale komunikacijos paklotos neteisėtai, jis pats nebaigtas statyti.

Mieli kaimynai, dėl šių "naujųjų kaimynų" reikia imtis ryžtingų veiksmų, nes netrukus kaimynystė gali pasipildyti per 560 "socialiai remtinų" kaimynų, kurie kituose savivaldybės butuose nemoka už paslaugas, turi problemų su policija ir gadina turtą

Mūsų interesus turėtų ginti mūsų apygardoje išrinktas Seimo narys Paulius Saudargas (priklausantis TS-LKD, kurie yra ir Vilniaus savivaldybės valdžioje):
Tel.: 2396352
El.Paštas: Paulius.Saudargas@lrs.lt
KomentaraiJūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti

Paremk svetainę!


Fotoalbume
Komentarai